Rokycanský krpály 2017 – výsledková listina

2017/04/30

Pořadí Jméno a příjmení Tým Čas Kat.
1. Milan Vopat ml. Sport Races Isaac team 2:12:01 M1
2. Tomáš Kozák HEPOS MTB Plzeň 2:12:08 M3
3. Michal Kantner Herbalife 24 2:13:30 M2
4. Petr Stehlík Rajec Allivictus 2:21:46 M3
5. Luboš Karník PINKTEAM Sedlecko 2:21:46 M2
6. Tomáš Šrail Sparta Cycling Rokycany 2:21:46 M1
7. Dominik Tyrner LK Škoda Plzeň 2:22:36 M1
8. Stanislav Kejzlar 03 Probike Santa Cruz 2:26:52 M3
9. Jan Bartůněk SYMBIO+BMC 2:31:47 M1
10. Radek Janáček Plzeň 2:33:20 M2
11. Martin Les Kos Slavia Plzeň 2:34:50 M2
12. Ruda Záhořík Plzeň 2:35:32 M3
13. Tomáš Benda Cyklo Atom 2:36:58 M2
14. Václav Ledvina Velosport Domažlice 2:37:23 M2
15. Pavel Přibyl Mýto 2:38:35 M1
16. Martin Charvát AC Sparta B 2:39:33 M3
17. Petr Barta BiEsse Plzeň 2:42:07 M3
18. Zdeněk Janárček Plzeň 2:44:44 M2
19. Zdeněk Kubálek STS Vojkovice 2:45:02 M4
20. Vlastimil Pospíšil Černošín 2:45:07 M4
21. Pavel Skácel BBC Zaječov 2:45:41 M4
22. Martin Šůs Tiatlon klub Klatovy 2:45:49 M2
23. Štefan Kučík Cyklodrak Stříbro 2:46:00 M3
24. Jiří Pospíšil Redpoint eleven team 2:47:01 M3
25. Jan Soukup AC Sparta B 2:48:50 M3
26. Jaroslav Hrach Příchovice 2:49:12 M1
27. Lubomír Slavík Linie design studio Roky 2:49:16 M4
28. Karel Vostrácký BBB Věšín 2:49:17 M4
29. Jiří Vlčnovský Brdská závislost Blovice 2:49:19 M3
30. Marie Březinová LKT Šumperk 2:57:16 ŽM
31. Rostislav Čermák Author Team Stupno 2:59:29 M1
32. Jan Šmolík Hrádek 2:59:29 M1
33. Jiří Duchoň Rokycany 2:59:59 M2
34. Karel Babka Author Team Stupno 3:02:49 M4
35. Tomáš Mifek Kbely cycling team 3:03:22 M4
36. Tomáš Faiman Brdská závislost Blovice 3:03:23 M1
37. Kateřina Charvátová AC Sparta B 3:04:57 ŽM
38. Luděk Bláha Blovice 3:06:15 M3
39. Vladimír Stodůlka Cyklodrak Stříbro 3:08:16 M2
40. Vendula Zámečníková Brdská závislost Blovice 3:11:56 ŽM
41. Michal Šlajer Kdyně 3:14:52 M2
42. Jozef Ferko Podlesí 3:15:22 M4
43. Andreas Kellner Bikers Dirt Passion 3:18:57 M3
44. Štěpán Zámečník Brdská závislost Blovice 3:19:38 M3
45. Jana Konopová Author Team Stupno 3:19:59 ŽM
46. Hana Budilová Medový Újezd 3:22:44 ŽM
47. Filip Kusenda Satanbikers 3:35:21 M1
48. Martin Hittman SPOKE.CZ 3:36:37 M1
49. Pavel Jílek Plzeň 3:36:49 M2
50. Miroslav Kašpar GT Mokrouše 3:43:40 M2
51. David Franc Praha 3:46:01 M3
52. Miroslav Lahoda Štěnovický Borek 3:49:59 M2
53. Jakub Zelinka Motocrossteam Kříše 3:51:08 M1
54. Jiří Soustružník Plzeň 3:51:09 M2
55. Bogdan Mada Hrádek 3:53:32 M1
56. Tomáš Junek Lipnický ležák 4:02:47 M3
57. Jiří Komár Freeoneshop.com 4:04:41 M3
58. Jan Chalupa Fabiánův prostředník 4:04:42 M2
59. David Franc Rokycany 4:06:53 M3
60. Tomáš Borek GT Rokycany 4:12:45 M2
61. Jakub Roll Hrádek 4:22:25 M1
62. Michaela Boulová Praha 4:31:00 ŽM
63. Jiří Markes Trimet Dobříš x M2
64. František Salaguarda 03 Probike Santa Cruz x M3
65. Martin Hříbal Velosport Domažlice x M1
66. Zdeněk Křivanec Freeoneshop.com x M4
67. Milan Vopat st. Rakovník x M3

Z tohoto článku můžete odebírat novinky pomocí RSS 2.0 a také napsat komentář.

Napsat komentář